O MNĚ

aneb můj životní příběh v kostce

Můj příchod na svět nebyl harmonický. První velikou ztrátu jsem utrpěla ještě než jsem se stihla narodit. Opustil nás otec. Na svět se mi moc nechtělo. Porod byl pro nás, mě a mojí matku plný smutku a utrpení. V dětství jsem hledala odpovědi na otázky, kterým jsem nerozuměla. Až studium psychologie, později Energetické psychologie a Prenatální psychologie a mnoho sebepoznávacích kurzů mi dalo odpovědi.

 

Život mě naučil lásce, sebelásce a být sama sebou. Šťastně jsem se vdala a ještě šťastněji se rozvedla. Prošla jsem 3x perinatální ztrátou a porodila dva krásné syny. Prvním porodem se otevřelo mnoho mých nezpracovaných témat a starých nefunkčních vzorců. Po druhém vědomém porodu jsem tyto témata začala zpracovávat a čistit. Oba porody byly velmi transformační. Přinesly mi silné uvědomění důležitosti podpory otce a jak významně příchod na svět ovlivňuje náš další život. Skrze bolesti a utrpení jsem došla k sobě DOMŮ – k činnosti, které se nyní věnuji a která mne naplňuje. Přestože můj příchod na svět nebyl snový, žiji krásný život. Cítím hluboký vděk, za vše, co mi do života přišlo. Cítím hluboký vděk za svůj život. 

 

Skrze prožitá traumata jsem došla až sem k vám, milé ŽENY. Pomáhám vám a vašim mužům s příchodem dítěte na svět a budoucím rodičům budovat pevné základy nové rodiny.

 

Miluji život, miluji novorozence, miluji šum moře, Srí Lanku, humor a miluji svobodu. Miluji moje dva syny. Jsou to mí největší učitelé, moje lásky života, moji tvůrci, moji mučitelé. 

cfbc6982-e2fb-40a7-9882-0b3ae23a9d9b

ROZHOVORY SE MNOU

Mateřství je často velmi obtížné, ale také velmi obohacující.

FOTOGALERIE

Říká ti tvoje intuice, 
 že si budeme rozumět? Skvěle.
Spojme se a zarezervuj si svůj termín.
Těším se na tebe.
peta_logo_pink